XIII Królewski Jarmark – Pysznica 2022

Opublikowano: 27 czerwca 2022

Królewski Jarmark to cykliczna impreza plenerowa, której celem jest wykorzystanie zasobów lokalnej kultury i tradycji oraz aktywizacja społeczności. W 2022 roku impreza trwała dwa dni. W sobotnie popołudnie odbyły się prezentacje zespołów artystycznych z Domu Kultury w Pysznicy, Holi Festival– Święto Kolorów, koncerty zespołów Megustar, Shantel, Narożny, Pozytywne Wibracje oraz dyskoteka pod Gwiazdami. W drugim dniu imprezy na scenie zaprezentowały się Gwiazdy Wieczoru, którymi były: Eleni, Kordian, a także zespoły artystyczne z Domu Kultury w Pysznicy, Zespół Ludowy „Jastkowianie”, Olek Orkiestra oraz w dyskotece pod gwiazdami – Zespół Bravo. Wśród dodatkowych atrakcji znalazły się: Biesiada Pysznickich Smaków ” – Rodzinne Warsztaty Kulinarne z udziałem znanego kucharza Jerzego Nogala z TVP 2 wesołe miasteczko, pokazy laserowe,  kiermasz książek, turniej szachowy, konkurs kulinarny, a także atrakcje dla najmłodszych m.in.: zabawa z animatorami oraz wesołe miasteczko.