27-29 maja 2013r. – „II Wiosna z Teatrem”

Opublikowano: 4 czerwca 2013

Na scenie naszej placówki w ramach „II Wiosny z Teatrem” w dniach 27-29 maja 2013r. aktorzy z Teatru „Kramik” zaprezentowali przedstawienia teatralne pt. „Złoty Promyczek” oraz „Francuskie dyrdymały”. W pierwszy dzień prezentacji obydwa spektakle obejrzały rodziny naszych aktorów oraz mieszkańcy. Rodzice bardzo cieszyli się umiejętnościami aktorskimi swoich pociech. Następnego dnia o godz. 8:00 dla uczniów klas 0-III PSP im. Jana Pawła II w Pysznicy aktorzy zaprezentowali spektakl pt.„Złoty Promyczek”, a o godz. 10:00 dla uczniów klas IV pysznickiej szkoły oraz dla dzieci z Przedszkola w Pysznicy spektakl pt. „Francuskie dyrdymały”.

W ostatnim dniu obydwa przedstawienia obejrzeli uczniowie klas 0-III PSP im. Orła Białego w Krzakach, a także PSP w Jastkowicach. Spektakle zostały bardzo ciepło przyjęte, uczniowie żywo reagowali na to co działo się na scenie i nagrodzili pracę naszych aktorów gromkimi brawami. Spektakle zostały wyreżyserowane i przygotowane przez instruktora prowadzącego Teatr „Kramik” – panią Monikę Wandas.