XI Powiatowy Konkurs Piosenki Przedszkolnej „Przedszkolaki – Mikołajowi”

Opublikowano: 7 grudnia 2023

XI Powiatowy Konkurs Piosenki Przedszkolnej „Przedszkolaki – Mikołajowi” już za nami! Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.❄️
Protokół Komisji Artystycznej
XI Powiatowego Konkursu Piosenki Przedszkolnej „Przedszkolaki – Mikołajowi” 6 grudnia 2023 r.
Organizatorem konkursu jest Dom Kultury w Pysznicy. W konkursie wzięło udział 28 uczestników w wieku od 3 do 6 lat.
Komisja Artystyczna w składzie:
1. Pani Bożena Wójtowicz – nauczyciel PSM I i II st. im. J. I. Paderewskiego w Stalowej Woli
2. Pani Agnieszka Pąk – animator kultury, artysta plastyk związany od lat z Domem Kultury w Pysznicy,
3. Pan Tomasz Piluchowski – śpiewak operowy, solista teatrów operowych w Polsce, pedagog śpiewu, nauczyciel PSM I i II st. w Stalowej Woli
postanowiła przyznać:
Nagroda Wójta Gminy Pysznica GRAND PRIX – Bartłomiej Pacholec z PSP im. Jana Pawła II w Pysznicy.
Kategoria wiekowa I 3-4 lata:
I MIEJSCE – Gabriel Młodożeniec z Oddziału Przedszkolnego w Brandwicy
II MIEJSCE – Łucja Baniuch z Przedszkola w Pysznicy
III MIEJSCE – nie przyznano
Kategoria wiekowa II 5-6 lat:
I MIEJSCE – Joanna Wermińska z Przedszkola w Pysznicy
II MIEJSCE – Hanna Skrzypek z PSP im. Armii Krajowej w Jastkowicach
III MIEJSCE – Zofia Cisło z PSP im. Kard. S. Wyszyńskiego z Kłyżowie
III MIEJSCE – Emilia Kapuścińska z Przedszkola w Pysznicy.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w konkursie. Dziękujemy również nauczycielom, opiekunom i rodzicom za przygotowanie dzieci do prezentacji konkursowych. Zwycięzcy otrzymali Nagrody i pamiątkowe dyplomy, pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki i również dyplomy.
Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli, Wójta Gminy Pysznica pana Łukasza Bajgierowicza oraz Dyrektora Domu Kultury Pana Grzegorza Węglarza.