Święto Kultury i Rodziny

Opublikowano: 6 czerwca 2022

W dniu 5 czerwca w sali widowiskowej Domu Kultury odbył się koncert pn. „Święto  Rodziny i Kultury”.
Na scenie zaprezentowali się:
* Zespół Pieśni i Tańca „Pyszniczanie” prowadzony przez panią Annę Strusińską;
* Pysznicka Orkiestra Kameralna pod dyrekcją pani Bożeny Hałys i pana Piotra Szafrańca;
* Zespół Wokalny „Nuteczki” przygotowany przez panią Alinę Stępień.
* Chór „KamerTON” prowadzony przez panią Angelikę Stelmach- Kułagę. Członkowie Chóru wystąpili również w  prezentacjach solowych i duetowych. Solowo pan Łukasz Żywczak wykonał piosenkę pt. „Kaczuszka i mak”,   pani Justyna Maślach zaśpiewała „Batumi”, pani Ewa Wojciechowska pięknego „Czardasza” a pani Elżbieta Seweryn  piosenkę pt. „Miele młyn”. W duetach wokalnych zaprezentowali się pani Krystyna Szydłoś  i pan Jan Szydłoś,  pani Magdalena Kołodziej  i pan Łukasz Żywczak oraz pani Beata Breśka i pan Jan Jurecki.
Nad całością wydarzenia czuwała Dyrektor Domu Kultury w Pysznicy pani Barbara Żywczak.
Prezentacja multimedialna: pani Grażyna Swara.
Światło i dźwięk: panowie – Paweł Juda oraz Krzysztof Czubak.
Konferansjer: pan Grzegorz Węglarz.