27-28 czerwca 2015r. – VIII Królewski Jarmark

Opublikowano: 29 czerwca 2015

W dniach 27-28 czerwca na terenie Gminnego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego i Kulturalnego w Pysznicy odbył się „VIII Królewski Jarmark – Pysznica 2015”. W pierwszym dniu jarmarku odbył się Turniej piłki nożnej dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Pysznica oraz Turniej piłki nożnej chłopców o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Pysznica. W niedzielę „VIII Królewski Jarmark – Pysznica 2015” rozpoczął się Turniejem szachowym o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Pysznicy. Następnie odbyły się prezentacje taneczne w wykonaniu Młodzieżowego Zespołu Tańca Współczesnego „Pasja” z SDK w Stalowej Woli oraz Zespołu „Janki” z GOKSTiR w Jarocinie. W dalszej części programu swój dorobek artystyczny zaprezentowały zespoły z Domu Kultury w Pysznicy, a także Szkoła Tańca „Happy Dance” z Niska. Dodatkowymi atrakcjami tego dnia były: wystawa prac malarskich uczestników Klubu „Młodych Talentów” oraz prac uczestników Zajęć Manualnych „Papierzaki” z DK w Pysznicy, konkurs kulinarny pt. „Pyszne smaki pysznickiej ziemi”, w którym zaprezentowane zostały lokalne przysmaki i specjały, a także kiermasz książek i wesołe miasteczko. Muzyczną oprawę wieczornej części imprezy zapewnił Zespół „Lesioki”, Zespół „EXTRA MOCNI”, a jako Gwiazda Wieczoru, na scenie zaprezentował się Zespół TOP ONE, który przypomniał nam swoje wielkie przeboje. Na zakończenie imprezy odbyła się Dyskoteka pod gwiazdami z Radiem Leliwa.