Nasze sukcesy w roku 2017

IV Przegląd amatorskiej twórczości artystycznej seniorów

X Międzynarodowy Festiwal Sztuki „Orfeusz w Italii”

Ogromny sukces odniosły  nasze zespoły podczas X Międzynarodowego Festiwalu Sztuki „Orfeusz w Italii”, który w dniach 9-16 września br. odbył się w Wenecji. Zespół Taneczny „KIK” zdobył Nagrodę Główną Festiwalu – Grand Prix, natomiast Zespół Wokalny „Takt” zajął III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych, równie ogromnych sukcesów!!!

III Powiatowy przegląd zespołów tanecznych

Złoty Mikrofon 2017

W dniu 07.04.2017 r. Klaudia Łacka otrzymała   Wyróżnienie w kat. II (kl. IV -VI) w  I Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Złoty Mikrofon” Opocznie.

XVII edyca Konkursu Piosenki Angielskiej

Klaudia Łacka, reprezentująca Dom Kultury w Pysznicy w Finale XVII edycji Konkursu Piosenki Angielskiej, który odbył się 18 marca w Tarnobrzeskim Domu Kultury, zdobyła Wyróżnienie w II kategorii wiekowej (klasy IV-VI). Serdecznie gratulujemy!

Podkarpacki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych

W dniu 11 marca 2017r. grupa średnia Zespołu Tanecznego „KIK” z Domu Kultury w Pysznicy zdobyła III miejsce w Podkarpackim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Złoty Gryf”, którego dziewiąta edycja odbyła się w Domu Kultury „Mors” w Dębicy.

XII Przegląd zespołów tańca sportowego

Krzeszowskie Kolędowanie 2017

W dniu 5 lutego 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzeszowie odbyła się Gala Finałowa X-tego Międzypowiatowego Przeglądu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych „Krzeszowskie Kolędowanie 2017”. Sukces w przeglądzie odniosła Klaudia Łacka, która zajęła I miejsce w kategorii III – kl. IV – VI Szkoła Podstawowa, a także Zespół Wokalny „Takt” w składzie: Julia Dziuba, Kamila Kochan, Katarzyna Podgórska, Dominika Swara i Adrian Golik, który zdobył II miejsce w kategorii chórów i zespołów. Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom!