Przedstawienie Jasełkowe ”Gdy się Chrystus rodzi”

Opublikowano: 7 stycznia 2020

W dniach 29-30 grudnia 2019 r. oraz  6 stycznia 2020 r. w sali widowiskowej naszego Domu Kultury odbyło się przedstawienie jasełkowe p.n. „Gdy się Chrystus rodzi” niosące przesłanie pełne radości, miłości i pokoju. W przedstawieniu swoje zdolności zaprezentowali uczestnicy naszych stałych zajęć. Umiejętności taneczne w tańcu góralskim zaprezentował Zespół Pieśni i Tańca „Pyszniczanie” prowadzony przez panią Annę Strusińską, umiejętności wokalne -soliści z Warsztatów Wokalnych „Nutka” przygotowania przez panią Alinę Stępień, a oprawę muzyczną zapewniła Pysznicka Orkiestra Kameralna  pod przewodnictwem  pani Bożeny Hałys  oraz pana Piotra Szafrańca. Młode talenty aktorskie – dzieci i młodzież z Teatru „Kramik” i Teatru ”Ambrozja”, przygotowani przez panią Monike Wandas,  dali popis swoich uzdolnień aktorskich. Przedstawienie przyciągnęło wielu widzów, którzy bardzo ciepło przyjęli zaprezentowaną bożonarodzeniową inscenizację. Dziękujemy za tak liczne przybycie.