16 października 2014r. – Promocja Talentów w Zespole Szkół w Pysznicy

Opublikowano: 17 października 2014

Z okazji Święta Szkoły, które miało miejsce 16 października 2014r w pysznickim Zespole Szkół , odbyła się prezentacja uzdolnionych dzieci oraz młodzieży. W ramach promocji talentów zostały również zaprezentowane koła zainteresowań z naszego Domu Kultury. W wystawie w holu szkoły można było podziwiać prace uczestników Zajęć Manualnych „Papierzaki, Klubu „Młodych Talentów” oraz Rękodzieła Artystycznego „Supełek”. Muzyczne zdolności zaprezentowali uczniowie naszego Ogniska Muzycznego, a wybrane układy choreograficzne przedstawił Zespół Taneczny „KIK”. Serdecznie dziękujemy dyrektorowi szkoły panu Władysławowi Szpunarowi za zaproszenie i umożliwienie uczestnikom naszych stałych zajęć prezentacji swoich zdolności i zainteresowań.