W okresie wakacyjnym Zespół Pieśni i Tańca „Pyszniczanie” wziął udział w uroczystym otwarciu mostu na Sanie w Bielanach, gdzie wraz z innymi uczestnikami zatańczył pięknego poloneza.
Co więcej w dniach 15–18 sierpnia Zespół Pieśni i Tańca „Pyszniczanie” oraz Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Taneczny „Sanowiślaczki” z Chwałowic reprezentowali naszą Gminę podczas Międzynarodowego Festiwalu Kultury Ludowej w Pradze.
Wyjazd został dofinansowany ze środków Powiatu Stalowowolskiego.


