Sukces naszych wokalistów!

Opublikowano: 13 czerwca 2018

W dniu 10 czerwca 2018 r. odbyła się Gala I Festiwalu Muzyki Religijnej i Poezji Śpiewanej   ,,Na Skrzydłach Ducha”, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Krzeszowie. Laureaci wystąpili na scenie plenerowej  w Gminnym Zakładzie Sportu i Rekreacji ,,Błękitny San” w Krzeszowie. Zespoły wokalne z Domu Kultury w Pysznicy zdobyły dwie Nagrody:
I miejsce
(w kategorii I: chóry i zespoły) zajął Zespół Mała NUTKA w składzie: Barbara Prawica, Zuzanna Mucha, Mateusz Wilk, Karol Wilk ) za utwór ,, A GU GU „;
III miejsce
(w kategorii II: chóry i zespoły, kl. I – III ) zajął Zespół NUTKA w składzie: Julia Sibiga, Sandra Mach, Agata Wilk, Dagmara Piotrowska, Natalia Rafalska, Malwina Zawiślak, za piosenkę ,,NIE LĘKAJ SIĘ”. Instruktorem wokalnym jest Dorota Nieradka. Serdecznie gratulujemy!