Czerwiec 2012r. – SPOTKANIE ze SZTUKĄ – prezentacja uczestników


Opublikowano: 12 czerwca 2012

W wystawie „Spotkanie ze Sztuką”, którą można obejrzeć w sali widowiskowej domu kultury, prezentujemy prace malarskie artystów z Klubu „Młodych Talentów”.

Wszyscy swe pierwsze kroki w dziedzinie malarstwa stawiali tu, w naszej placówce. Jesteśmy świadkami niezwykłego rozwoju ich wiedzy i umiejętności w tym zakresie. Każdy z nich, na swój indywidualny sposób, tworzy niepowtarzalne dzieła, które są dowodem ich wielkiego talentu. Nad rozwojem artystycznym młodych twórców czuwa pani Agnieszka Pąk.

Zapraszamy więc do obejrzenia naszej wystawy w godzinach otwarcia domu kultury.

Marcin Olak - lat 17

Swoją przygodę z malarstwem Marcin rozpoczął w 2007r. w Klubie Plastyka Amatora, działającym wówczas w naszej placówce. Od czterech lat rozwija swoje pasje w Klubie „Młodych Talentów” pod czujnym okiem pani Agnieszki Pąk. Pomimo, że w chwili obecnej jest licealistą i ma dużo nauki lubi do nas zaglądać, aby tworzyć wyjątkowe prace malarskie. Ta prezentowana w niniejszej wystawie jest dowodem na niezwykły talent i ogromne umiejętności Marcina.

Zuzanna Tofil - lat 15

Zuzanna Tofil - lat 15

Zuzanna swoją malarską pasję zaczęła rozwijać w Klubie „Młodych Talentów” w październiku 2009 roku. Z dużym zaangażowaniem tworzy swoje prace malarskie i dba o każdy najdrobniejszy szczegół swojego dzieła. W tej wystawie prezentujemy dwie prace, które ukazują znakomity warsztat i wyjątkowy talent Zuzanny.

Marcin Olak - lat 17

Magda rozwija swoje zdolności w Klubie „Młodych Talentów” od września 2011 r. Przychodząc do nas chciała poszerzyć swoje zainteresowania i umiejętności w zakresie malarstwa. Nad każdym swoim obrazem pracuje w skupieniu i pełnej koncentracji. Obraz prezentowany w tej wystawie jest świetnym przykładem na to, że pomimo tak młodego wieku, można tworzyć niepowtarzalne dzieła.